Telefon 608 319 270 , e-mail: obchod@promix.cz
Od r. 2000 se primárně se zabýváme poradenstvím,
návrhy a tvorbou webových stránek při realizaci
reklamních aktivit klientů v oblasti internetu.

COMBI II. - hlavní web - 1 typ

Www aplikace - hlavní firemní web - Combi varianta (primární destkopové pro PC + sekundární mobilní zpracování pro smartphony). V primární verzi určené pro stolní počítače (destkopy), notebooky a v sekundární verzi i smartphony, tablety - tzn. jak pro hardware ovládaný myší, tak i pro tzv. "chytrou mobilní technologii" ovládanou prstem. Možno i v pouze destkopové variantě.

COMBI I. - doplňkový web - 1 typ

Doplňková či specializovaná webová aplikace funguje jako doplněk hlavnímu firemnímu webu. Hlavní zaměření microsite je úzká specializace, např. představení konkrétního produktu či služby. Pro menší firmy či nabídku služeb může sloužit i jako hlavní firemní web. Dostupná cena, rychlost vyhotovení, nižší kapacita pro obsah. Možno i v pouze destkopové variantě.

COMBI II.

destkopová + mobil. varianta
Cena: od 8.900,-Kč + od 900,- Kč
(fotoreference vyhotovené aplikace - plná verze na www.optimi.biz)
www.optimi.biz

COMBI I.

destkopová + mobil. varianta
Cena: od 6.900,-Kč + od 900,- Kč
(fotoreference vyhotovené aplikace - plná verze na www.nett-metal.cz)
www.nett-metal.cz/


provozovatel obsahu

tel: 608 319 270

e-mail: obchod@promix.cz

Provozovatelem obsahu Promix.cz je Petr Zíka - IČ: 45321329, Praha 6, Makovského 6, 163 00. Zápis v živnostenském rejstříku vedeném ÚMČ Praha 17, živnostenský odbor čj.: ŽIO-28/3158/10/Kop. Vznik oprávnění 22.01.1992. Nejsme plátci DPH. Provozovatel obsahu Promix.cz si vyhrazuje právo chyb, omylů a jakýchkoliv změn v obsahu.

výborné-firmy-topení-stavebniny-berounsko

Topení, voda, kanalizace - Berounsko
www.topeni-kanalizace-beroun.cz

Stavebniny, střechy, krovy - Berounsko
www.stavebniny-strechy-beroun.cz

Stavby, střechy, topení - Kladno, Slaný
www.stavby-topeni-kladno.cz

ukázky aplikací

Zde uváděná vyobrazení www aplikací jsou pouze referenční fotoukázky námi vyhotovených www aplikací (zde zveřejňované na základě souhlasu vlastníka aplikace), plné verze jsou v provozu na uváděné doméně zákazníka. Aplikace jsou výhradně vyráběny na zakázku z podkladových materiálů dodaných zákazníkem (fotografie, texty...).

Uveřejněné referenční fotoukázky již vyhotovených aplikací nelze pokládat za jakýkoliv smluvní závazek či nabídku.

řešení sporů

Mimosoudní řešení sporů - ADR.
V případě, že dojde ke vzniku spotřebitelského sporu, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, lze podat návrh na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu k určenému subjektu, kterým je: ČOI, Ústřední inspektorát – odd. ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2 - www.coi.cz