Telefon 608 319 270 , e-mail: obchod@promix.cz
Od r. 2000 se primárně se zabýváme poradenstvím,
návrhy a tvorbou webových stránek při realizaci
reklamních aktivit klientů v oblasti internetu.

COMBI II-IV. - hlavní web - 3 typy

Www aplikace - hlavní firemní web - Combi varianta (primární destkopové pro PC + sekundární mobilní zpracování pro smartphony). V primární verzi určené pro stolní počítače (destkopy), notebooky a v sekundární verzi i smartphony, tablety - tzn. jak pro hardware ovládaný myší, tak i pro tzv. "chytrou mobilní technologii" ovládanou prstem.

COMBI I. - doplňkový web - 1 typ

Doplňková či specializovaná webová aplikace funguje jako doplněk hlavnímu firemnímu webu. Hlavní zaměření microsite je úzká specializace, např. představení konkrétního produktu či služby. Pro menší firmy či nabídku služeb může sloužit i jako hlavní komplexní firemní web. Dostupná cena, rychlost vyhotovení, nižší kapacita pro text a fota.

Typ COMBI IV.

destkopová + mobil. varianta
Cena: od 9.900,-Kč
Rubriky: do 5 ks, podrubriky: do 8ks
typ Combi

Typ COMBI III.

destkopová + mobil. varianta
Cena: od 10.900,-Kč
Rubriky: do 6 ks, podrubriky: do 16ks
typ Combi

Typ COMBI II.

destkopová + mobil. varianta
Cena: od 7.900,-Kč
Rubriky: do 5 ks
typ Combi

Typ COMBI I.

destkopová + mobil. varianta
Cena: od 6.900,-Kč
Rubriky: do 5 ks
typ Combi


kontakty

tel: 608 319 270

e-mail: obchod@promix.cz

provozovatel obsahu

Provozovatelem obsahu Promix.cz je Petr Zíka - IČ: 45321329, sídlem Praha 6, Makovského 6, 163 00. Zápis v živnostenském rejstříku vedeném Úřadem městské části Praha 17, živnostenský odbor čj.: ŽIO-28/3158/10/Kop. Vznik oprávnění 22.01.1992. Nejsme plátci DPH.

upozornění

Provozovatel obsahu Promix.cz si vyhrazuje právo chyb, omylů a jakýchkoliv změn v obsahu. Ceny jsou uváděny v Kč. Uvedená vyobrazení představují obecnou podobu produktu a mohou se od běžné úpravy lišit. Zde uveřejněný obsah nelze pokládat za jakýkoliv smluvní závazek.

řešení sporů

V případě, že dojde ke vzniku spotřebitelského sporu, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, lze podat návrh na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu k určenému subjektu, kterým je: ČOI, Ústřední inspektorát – odd. ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2 - www.coi.cz