Telefon 608 319 270 , e-mail: obchod@promix.cz
Od r. 2000 se primárně se zabýváme poradenstvím,
návrhy a tvorbou webových stránek při realizaci
reklamních aktivit klientů v oblasti internetu.

DESTKOP IV. - hlavní web - 1 typ

Www aplikace - hlavní firemní web. Destkopová varianta - určená pro stolní počítače (destkopy), notebooky - tzn. pro hardware ovládaný myší. Určeno pro klientelu a obory, kde lze přepodkládat, že je stále většinově využívána konzervativnější výpočetní technika - PC, notebooky...

MOBIL I. - destkopový doplněk - 1 typ

Mobilní doplněk pro destkopové weby. Jednoduchý doplněk optimalizovaný pro zobrazování na mobilních zařízeních - smartphonech, které mají menší zobrazovací plochu než stolní počítače a ovládají se prstem nikoliv myší. Doplňuje destkopové weby a prodlužuje jejich reklamní životnost.

Typ DESTKOP IV.

destkopová varianta
Cena: od 9.900,-Kč
typ Destkop IV.

Typ MOBIL I.

mobilní doplněk
Cena: od 1.500,-Kč
typ Mobil I.


kontakty

tel: 608 319 270

e-mail: obchod@promix.cz

provozovatel obsahu

Provozovatelem obsahu Promix.cz je Petr Zíka - IČ: 45321329, sídlem Praha 6, Makovského 6, 163 00. Zápis v živnostenském rejstříku vedeném Úřadem městské části Praha 17, živnostenský odbor čj.: ŽIO-28/3158/10/Kop. Vznik oprávnění 22.01.1992. Nejsme plátci DPH.

upozornění

Provozovatel obsahu Promix.cz si vyhrazuje právo chyb, omylů a jakýchkoliv změn v obsahu. Ceny jsou uváděny v Kč. Uvedená vyobrazení představují obecnou podobu produktu a mohou se od běžné úpravy lišit. Zde uveřejněný obsah nelze pokládat za jakýkoliv smluvní závazek.

řešení sporů

V případě, že dojde ke vzniku spotřebitelského sporu, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, lze podat návrh na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu k určenému subjektu, kterým je: ČOI, Ústřední inspektorát – odd. ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2 - www.coi.cz